Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст Java

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Розробка Java/fullstack, part-time.
Розробка Java/fullstack, part-time. Маю більше 5 років комерційного досвіду в ентерпрайз розробці, стек: Java, Spring, Angular. Візьму проект на part time до 4х год на добу, крім неділі.
08.02.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > IТ > Програмування: JAVA
Договірна

Кожна мова програмування створена для виконання конкретного ряду завдань. З розвитком ІТ список завдань розширюється. Так і з Java, яка зараз застосовується для створення серверної частини web- і призначених для користувача додатків, хмар даних, корпоративних/банківських систем, ігор, а також активно використовується в mobile development (Android для смартфонів розроблений Гуглом саме на цій платформі). Хоча писалася Джава, як заміна С, але, скоріше, щоб розробники С++ переметнулися на іншу об'єктну мову.

Як влаштуватися на роботу програмістом Java? Без досвіду? Дуже просто. Розмістіть безкоштовно своє резюме на дошці оголошень. Що потрібно Джуніору? Основа: знання синтаксису, бібліотека, архітектура, OOP, OOD, розуміння функціонування баз даних, SQL. Якщо ви пройшли курс навчання або займалися самонавчанням – розкажіть детально, додайте сертифікат з тренінгів (якщо є).

Через ОГОЛОШУ працевлаштуватися зручно і мідл з сеньйорами. Просто додайте побільше інфо, докладайте портфоліо, і роботодавці самі з вами зв'яжуться, запросять на особисту зустріч!

Детальніше