Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст C/C++

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Канд.техн.наук. Создание Windows и Android приложений: персональных, клиент-серверных, web-интегрированных: C++, Java. Программирование web-сайтов PHP, JScript. Проектирование баз данных MySQL, Access. Построение бизнес логики и алгоритмов программирования для: - решения пр...
13.06.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > IТ > Програмування: C/C ++

Одним з найбільш популярних мов на сьогодні є С ++. Вона була створена на основі С (повна сумісність), і застосовується для написання операційних систем, різного софту, драйверів, ігрових движків, серверів й тощо. Написання перерахованих вище продуктів і є роботою програміста C ++. Розуміння архітектури систем, математична логіка і вміння складати технічні завдання (бажано), а також знання SQL, і, звичайно, ж «плюсів» – основні вимоги в професії.

Працевлаштуватися розробник С ++ може в mobile development, gamedev, галузі e-commerce, інтернет-банкінг або брати участь в веб-розробці. Немає досвіду? Шукаєте віддалену зайнятість? Хочете поміняти компанію і заробляти більше? Навіщо витрачати час на перегляд вакансій? Кожен день вишукувати підходящу, чекати тижнями відгуку. Додайте своє резюме на ОГОЛОШУ. Для всіх користувачів дошки оголошень публікація безкоштовна. Ще й без необхідності її регулярно активувати. Додавайте побільше інфо про себе: сертифікати з курсів, якщо є, навички та ін. Роботодавці самі подзвонять, запросять на співбесіду!

Детальніше