Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст 1С

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Ищу работу - Программист 1С (дистанционно, удаленно)
Ищу работу - Программист 1С (дистанционно, удаленно). Опыт работы, желание развиваться и обучаться. Высшее образование. Свободный русский и украинский. Без вредных привычек.Интересует только дистанционная (удаленная) работа. На связи могу быть по e-mail, мобильному телеф...
01.04.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > IТ > Програмування: 1С
Договірна
whats app/Telegram/signal:+852 59196483 Threema:J33ZSBJD We are a chemical company with various chemical raw materials, and we have many customers all over the world, and we provide the best service. You can contact us if you have any needs.If you are interested in these prod...
01.12.2023
Київ, Київська область
Робота Резюме > IТ > Програмування: 1С
Договірна

У кожної мови програмування є своя сфера використання. Так і 1 С застосовується на однойменній платформі, що допомагає вирішувати управлінські, кадрові та бухгалтерські завдання (для цього існують готові рішення: Бухгалтерія, Управління, Склад, Зарплата і ін.), а також CRM Бітрікс для компаній і магазинчиків. Для розробника 1С робота знайдеться практично в будь-якій комерційній або торгівельній організації: аграрні холдинги, супермаркети, інтернет-магазини. Малому бізнесу також потрібна допомога в розробці та доопрацюванні конфігурацій, з якої було б зручно працювати.

У кожної контори є свої вимоги і потреби, а так як програми є стандартизованими, то потрібні фахівці, які займаються впровадженням та управлінням. Часто необхідно надавати консультації користувачам. На великих фірмах організовані цілі відділи 1Сників. Чим ширше штат та обіг, тим більша кількість серверів. Ними можуть керувати як розробники, так і адміністратори баз даних – все залежить від бюджету.

Щоб працевлаштуватися без головного болю і не витрачати час на перегляд десятків вакансій, опублікуйте своє резюме на дошці оголошень. Безкоштовно і на безстроковій основі для всіх! Додавайте побільше інфо про себе і отримуйте запрошення на співбесіди!

Детальніше