Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст Python

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Ищу работу програмирование в среде Python
Python с возможностью интегрирования в базы данных. Работа оплачивается по факту выполненного ТЗ.
10.01.2024
Одеса, Одеська область
Робота Резюме > IТ > Програмування: Python
Договірна

Пайтон – мова програмування з чистим синтаксисом, відкритим кодом, простим і зрозумілим конфігуратором. З його допомогою можна створювати веб-додатки і ресурси, програмне забезпечення для комп'ютерів, штучний інтелект і навіть гри. Використовується для написання скриптів автоматизації процесів, якими займаються системні адміністратори.

Що потрібно знати, щоб знайти роботу програмістом Python? Коло обов'язків буде залежати від софту, з яким доведеться взаємодіяти. Існує чотири основних галузі: Backend Dev, DevOps інженерія, Data Science, а також Desktop, Game і Mobile Development. Незалежно від сфери діяльності потрібні знання мови на глибокому рівні (синтаксис, бібліотека), баз даних і серверів.

Тільки закінчили тренінг? Є сертифікати? Junior, middle або senior можуть дуже швидко і легко працевлаштуватися за допомогою ОГОЛОШІ. На дошці оголошень публікація резюме абсолютно безкоштовна. Розробник Python – затребувана професія, в якій можна заробляти гідні гроші. Найпопулярнішим напрямком є ​​webdev, в сторону якого варто дивитися, якщо ви ще не визначилися.

Детальніше