Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст технічної підтримки/Customer Care

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
IT-підтримка
Готовий взяти компанію на відаллену пітримку або тимчасову зайнятість. Виконати проєкт. В ІТ сфері з 2000 р. Вирішую задачи різного рівня складності. Встановлення, налаштування, обслуговування ПК/серверів, та іншого обладнання. Оптимізація та покращення робочих процесів. Впровадж...
06.01.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > IТ > Технічна підтримка/ Customer Care
Договірна
Комп'ютерна допомога. Ремонт комп'ютерної техніки. Установка windows. Чистка. Гарантія! ВИЇЗД І ДІАГНОСТИКА БЕЗКОШТОВНО! Виїзд по всьому місту! -Низькі ціни! Гарантія на роботу до 3-х років! -Віддалене підтримка. -Безкоштовний виїзд - Безкоштовна діагностика - Виїзд...
17.08.2021
Рівне, Рівненська область
Робота Резюме > IТ > Технічна підтримка/ Customer Care
Договірна

Практично будь-який «великий» продукт, бренд і компанія, магазин або комерційна організація мають власний штат спеціалістів технічної підтримки. Служба приймає звернення від користувачів в телефонному режимі (все частіше з'являються варіанти через соціальні мережі, месенджери, бот-чати й тощо). Звертаються з питаннями по роботі товару, в разі неполадок, а також для отримання додаткової інформації, яка не була зазначена на сайті виробника або в інструкції.

Які плюси від роботи в техпідтримці? Це оптимальна позиція для старту кар'єри в ІТ. Професія є дуже затребуваною. Отримати місце може людина, яка не володіє глибокими тех. знаннями й досвідом. У порівнянні з іншими сферами, високий рівень доходу для новачка. Від вас потрібна доброзичливість і терпіння, щоб спілкуватися з різними клієнтами. І як приємний бонус – швидке просування по службі. Пізніше можна зайняти посаду консультанта з впровадження, проджекта, менеджера продуктів і т. д.

На ОГОЛОШІ розміщення резюме безкоштовне для всіх користувачів. Що писати? Опишіть свої якості та вміння. На яку зарплату розраховуєте? Відвідуєте курси? Студент з IT-спеціальністю? Чим більше інфо, тим вищі шанси отримати запрошення на співбесіду!

Детальніше