Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме технічний редактор (Technical Writer)

Звичайні оголошення

Чим відрізняється робота технічного письменника? Найпривабливіше в професії? Це можливість суміщення двох напрямків – технічного і гуманітарного. В обов'язки спеціаліста входить складання посібників з використання, інструкцій до продуктів, які виробляє фірма, ТЗ для команди розробників або тестувальників, та й іншої тех. документації. Основне завдання автора – адаптація інформації у зрозумілій для кінцевого покупця формі. Тому спершу спец вивчає саме програмне забезпечення, а потім приступає до написання керівництва для користувачів.

Найважливіші вимоги – вміння писати і розбиратися в ІТ-продукції. Це здатність висловлювати думки лаконічно і чітко, доносити інфо до цільової аудиторії. Ще потрібні навички: створення графіків, схем, діаграм, обробки скріншотів, HTML (мінімально базові). Праця добре оплачується на українському IT ринку.

Позиції technical writer є практично в кожній фірмі, що створює користувальницький та прикладний софт, у студіях розробки ігор або мобільних додатків. Працевлаштуватися за допомогою дошки оголошень ОГОЛОША ви можете навіть, не маючи досвіду. Або хочете віддалену роботу? Вказуйте в своєму резюме. Маєте профільну освіту? Здавали міжнародні іспити з англійської? Докладайте сертифікати!

Детальніше