Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме інших спеціалістів в сфері медицини/фармацевтики у Вінницькій області

Звичайні оголошення

В установах охорони здоров'я працює величезна кількість персоналу. Пацієнти, які вилікувались від своїх захворювань, зазвичай дякують лікарям. Але не варто забувати про цілу армію діагностів, медсестер, санітарів, медрегістраторів, водіїв швидких, рентгенологів, узістівта інших спеців, які мають величезний вплив на галузь.

Робота в сфері медицини у Вінницькій області не завжди виявляється гідно оплачуваною. Однак, менш затребуваною і значущою від цього не стає. Приватні та державні мед. установи відрізняються не тільки рівнем зарплати, а й колом обов'язків для співробітників. Ви самі обираєте оптимальний для себе варіант. Якщо в поліклініці можна працювати лаборатном-біологом без досвіду, то в приватному діагностичному центрі для наймачів може бути важливим стаж.

Де і ким хочете влаштуватися? Розкажіть більше про свою освіту і навички, зручний графік і ін. В своєму резюме на ОГОЛОШІ. Публікація на дошці оголошень абсолютно безкоштовна і на безстроковій основі для всіх зареєстрованих користувачів! Не забувайте про месенджери і телефон, щоби роботодавці могли запросити вас на співбесіду!

Детальніше