Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спортивний лікар у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Спортивні лікарі працюють у Вінницькій області з професійними командами, на гірськолижних курортах, в басейнах, центрах здоров'я, в відділах федерацій спорту, фізкультурних диспансерах і т. д. Що входить в обов'язки? Підготовка до змагань, профілактика після тренувань, реабілітація після отримання травм опорно-рухового апарату, призначення та контроль за прийомом лікарських препаратів, календарна вакцинація або щеплення перед відвідуванням екзотичних країн.

З якими захворюваннями працює доктор? Пошкодження кінцівок\паху, розриви\травми суглобів, сухожиль, зв'язок, забій хребта, струс мозку, патології суглобів, запалення, невропатія та ін. Спеціаліст надає психологічну підтримку, надає першу допомогу (якщо необхідно, хірургічно видаляє з ран уламкита предмети, які потрапили туди), розробляє лікувальні програми і консультує тренера по підопічному. Якщо необхідно, то працює з масажистами, мануальними терапевтами, фізіотерапевтами, ортопедами.

Ви готові до виїздів з командою на змагання? На яку заробітну плату розраховуєте? Де навчалися? Відвідували додаткові курси масажу або ЛФК? Надавайте більше інформації про себе в резюме на ОГОЛОШІ. Це дозволить роботодавцям переконатися у вашій кваліфікації. Розміщення публікацій на дошці оголошень безкоштовне і на безстроковій основі для всіх користувачів. Обов'язково додайте месенджери і телефон для зв'язку!

Детальніше