Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме середній та молодший медичний персонал

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Зуботехнічні послуги
Зуботехнічна лабораторія прпонує співпрацю. Виготовлення металокераміки ( Duceram Kiss,ivoclar),нейлонові та акрилові протези,МШК та ін.
14.11.2023
Рівне, Рівненська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Середній та молодший медичний персонал
Договірна
Ищу работу младшей медсестры/санитарки или массажиста
Ищу работу младшей медсестры/санитарки или массажиста. Опыт работы есть. Работала в Польше. Подробности по Вайберу +380661606581 или Телеграм +380980274841 О себе: коммуникабельная, активная, быстро обучаюсь новому, целеустремлённая, не конфликтная
09.01.2022
Запоріжжя, Запорізька область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Середній та молодший медичний персонал
Договірна

В установах охорони здоров'я працює величезна кількість співробітників. І далеко не всі є лікарями. У медицині є безліч діагностичних, терапевтичних, хірургічних і пропедевтичної процедур. Для виконання багатьох маніпуляцій не потрібно мати вузькопрофільну освіту. Середній та молодший медичний персонал є важливою частиною клінік і поліклінік. До першої групи належать медсестри, акушерки, фельдшери, рентгенологи, лаборанти та інші фахівці з вищою або середньою мед. освітою, але не пройшли інтернатуру\ординатуру. Категорія молодших співробітників — це особи, які не мають спеціалізації, та їх обов'язки крутяться навколо допомоги хворим і в підтримці чистоти в лікарні (санітари, сестри-господині, водії швидкої, няні, доглядальниці).

Ви шукаєте роботу на півставки в стоматологічному кабінеті або в приватному центрі? Чи займаєтесь діагностикою УЗД? Розкажіть з якою технікою доводилося стикатися, де і на кого вчилися, про свої навички. Очікуваний рівень заробітної плати і підходящий графік? Розміщення резюме на дошці оголошень ОГОЛОША абсолютно безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів. Чим більше інформації, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду!

Детальніше