Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме лікар у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Віддали навчанню в меді багато років і тепер хочете влаштуватися на роботу у Вінницькій області лікарем за профілем? Немає бажання переглядати кожен день вакансії на купі сайтів? Опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх зареєстрованих користувачів це безкоштовно. Розміщення на дошці оголошень здійснюється на безстроковій основі.

Медицина – складна галузь, що складається з десятків дисциплін. Доктора діляться на діагностів і кліністів (пряма взаємодія з хворим), а спеціальності бувають хірургічні (гінекологи, отоларингологи, урологи та ін.) та нехірургічні (імунологи, кардіологи, ендокринологи й тощо). Самих напрямків величезна кількість: стоматологія, дерматологія, ортопедія, терапевтичне лікування (педіатрія для дітей), анестезіологія, гастроентерологія, неврологія, психотерапія та ін. Кожен лікар спеціалізується на своїй галузі, в якій і розвивається.

Фахівці потрібні як в державних поліклініках і лікарнях, так і в приватних медичних центрах. Від установи, багато в чому, буде залежати й рівень доходу. Чим вища кваліфікація, тим більша заробітна плата.

Детальніше