Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме педагог-організатор

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Cas 1451-82-7 2-Bromo-4'-methylpropiophenone door to door delivery to
Cas 1451-82-7 2-Bromo-4'-methylpropiophenone door to door delivery to RussiaContact information: Whatsapp:+86 19315265197 Wickr:janeliu0628 Email: jane@ahys-tech.comWe have a pharmaceutical raw material production factory and a reagent research and development center.W...
30.12.2022
Київ, Київська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Педагог-організатор
Договірна
Эксперт онлайн-обучения по курсу "Жизневедение"
Наука, просвещение, творчество - это ступени моего жизненного пути. А ближе к старости увлёкся проблемой онлайн-обучения, разработкой курса "Жизневедение", его экспериментального учебника и авторской программы к нему. Написал и официально издал много книг. Так много, что самому...
11.04.2022
Ужгород, Закарпатська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Педагог-організатор
Договірна

Педагог-організатор – це посада в школі, училищі та іншому навчальному закладі. Хоча фахівець займається позашкільною освітою підопічних, але це важливий аспект в розкладі учнів. У шкільних рамках він створює і займається гуртками, секціями, клубами за інтересами та ін. Це туристичне, спортивне, художнє спрямування. На плечі лягає організація святкових вечорів, олімпіад та міжшкільних змагань.

Професія має іншу назву – соціальний педагог. Так як учитель проводить індивідуальну роботу з батьками та дітьми з малозабезпечених і неблагополучних родин, у яких є проблеми соціального характеру. Також надає консультації викладачам за виховним питань. Це людина, яка попереджає правопорушення з боку неповнолітніх, і будь-який прояв фізичного чи морального насильства над ними.

Робота в сфері освіти – покликання. Щоб працевлаштуватися, необхідно мати педагогічну освіту і певні особистісні якості. Додайте своє резюме на ОГОЛОШУ. Це безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів. Ви студент останніх курсів? Вже закінчили? Є досвід? Чим більше розкажіть про себе, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду!

Детальніше