Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: бюджетування/ планування у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Для підприємства, націленого на отримання прибутку, дуже важливим є грамотне управління фінансами та бюджетом. Для цього в компаніях використовується бюджетування і планування. Останнє - одна з найголовніших складових успіху. Будь-яка робота стає ефективніше після складання докладного плану з поставленими завданнями і цілями. У ньому також прогнозуються всі можливі варіанти розвитку подій для вибору кращого і визначення ризиків.

Вищевказана діяльність є одним із способів бюджетування. Його мета - розрахувати, який рівень доходу стане метою фірми. Складатися кошторис може на будь-які періоди: місяць, квартал, рік, 3, 5 і більше років. Він відображається в таблиці, яка може включати в себе співвідношення витрат і доходів.

Для успішної реалізації даних систем потрібен фахівець, а в великих організаціях ціла команда. В обов'язки яких входитиме формування бюджету, звітів про прибутки і збитки компанії, витрат, контроль відхилень від плану і аналіз причин цього.

Знайти роботу спеціалістом з бюджетування і планування у Вінницькій області допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. На цій сторінці зібрані пропозиції з різним видом зайнятості та рівнем заробітної плати. Відсортувати публікації можна допомогою системи фільтрів. Роботодавцям теж стане в нагоді Оголоша, адже вони зможуть опублікувати свої вакансії тут абсолютно безкоштовно й без обмежень у кількості розміщень!

Детальніше