Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: головний бухгалтер у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Головний бухгалтер - це людина, що забезпечує бухгалтерський облік в компаніях, що займається його організацією і контролем. Також фахівець відповідає за раціональне використання всіх видів ресурсів, збереження власності. Він впливає на підвищення ефективності діяльності підприємства. Така посада є там, де працює більше одного фахівця в бухгалтерському відділі. Вона є управлінською та добре оплачуваною.

Обов'язки головного бухгалтера залежать від організації та області їх роботи. Але до основних можна віднести складання фінансової звітності, ведення обліку діяльності компанії, виплати зарплат співробітником, ведення податкового звіту, кончина інтересів фірми перед державою.

Для того, щоб влаштуватися нароботу головним бухгалтером, потрібно мати освіту в сфері економіка, фінансів або бухгалтерії. Також роботодавцям важливий аналогічні досвід.

Знайти вакансії у Вінницькій області ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. Шукаєте професіонала в свою фірму? Вам теж допоможе Оголоша. Залишайте свою пропозицію на нашому сайті. Це замет всього пару хвилин і буде абсолютно безкоштовним. Ви можете розміщувати скільки-угодноо публікацій, адже їх кількість необмежена!

Детальніше