Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: фінансовий і управлінський облік у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Кожна компанія веде бухгалтерський облік, який включає в себе три види: податковий, фінансовий і управлінський. Перший необхідний для оподаткування, другий - допомагає проводити аналіз кількості всіх об'єктів діяльності, а третій - їх якості. Якщо в маленьких організаціях всім займається один або кілька бухгалтерів, то на великих підприємствах за кожен вид відповідає окремий фахівець.

Вакансії в області фінансового та управлінського обліку у Вінницькій області можна знайти на цій сторінці Ogolosha.ua. Для того, щоб на них відгукнутися, кандидат повинен відповідати ряду вимог. Основні: мати бухгалтерську освіту або економічне, досвід роботи, аналітичний склад розуму, вміння працювати з великими обсягами інформації, здатності до математичних обчислень і т.п.

Якщо ви хочете збільшити шанси працевлаштуватися - публікуйте своє резюме в базі Оголоша. Не забудьте вказати свою освіту, досвід роботи з обов'язками, які ви виконували, досягнення і навички. Оголошення з фотографіями залучають більше, ніж без неї. Розміщувати будь-які публікації легко й абсолютно безкоштовно. Для цього достатньо натиснути кнопку у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику й заповнити потрібну форму. Можна публікувати скільки-завгодно постів, адже їх кількість необмежена.

Детальніше