Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: скарбник у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Перше, що асоціюється з професією скарбник, це те, що він відповідає за казну держави. Дійсно, в стародавні часи все так і було, але з століттями обов'язки змінилися. Сьогодні представників цієї сфери діяльності називають ще ризик-менеджерами. Вони можуть працювати як в комерційних організаціях, так і в державних. Така посада є і на рівні всієї країни. Людина, яка її займає, відстежує бюджетні витрати та займається видачею платежів на підставі законодавчо закріплених постанов.

У приватних компаніях ризик-менеджер виконує дві функції: зберегти гроші та примножити їх. Його функціонал охоплює тільки ті кошти, які "в запасі", не торкаючись тих, що в обороті. Робота скарбника полягає в ретельному аналізі ринку, економічної обстановки, контроль потоків грошових коштів, ризиків, операції з цінними документацією, управлінням відділу казначейства (якщо такий є), складання платіжного календаря, зниження рівня заборгованості або збереження його в незміненому вигляді і ін.

Вимоги, які виставляються перед кандидатами, практично однакові у всіх роботодавців. Головне - це освіта за фізико, механоко-математичної спеціальності та в сфері фінансового менеджменту. Також важлива стресостійкість, навички проведення аналізу даних, вміння швидко реагувати в непередбачених ситуаціях, комунікабельність, серйозність і терплячість.

Вакансії ризик-менеджера у Вінницькій області знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Платформа зроблена доступною для всіх користувачів. Тут можна опублікувати свою пропозицію абсолютно безкоштовно й без обмеження в кількості розміщень.

Детальніше