Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: внутрішній аудит/ контроль у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Для успішної фінансової діяльності компаніям потрібен фахівець з внутрішнього аудиту. Він займається перевірками звітності про фінанси підприємства, законності і безпеки операцій, що плануються, навчанням і консультуванням співробітників і керівництва з юридичних питань, складає звіт. Також в його обов'язки можуть входити проведення контролю в інших містах, тому аудитор повинен бути готовий до відряджень.

Для того, щоб освоїти цю професію, необхідно закінчити університет з економічної спеціальності. Зайняти хорошу посаду можна після досвіду більше трьох років. Можна почати і з роботи асистентом, а потім дорости до аудитора.

Вакансії фахівця з внутрішнього аудиту у Вінницькій області можна знайти в цій категорії Ogolosha.ua. Для того, щоб знайти потрібну роботу, досить налаштувати параметри, що знаходяться у верхній частині сторінки. Якщо не знайшли потрібних оголошень або хочете збільшити шанси працевлаштуватися - залишайте своє резюме в базі Оголоша. Розміщення займе всього кілька хвилин. Усі публікації на сайті можна розміщувати абсолютно безкоштовно й в необмеженій кількості!

Детальніше