Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: фінансовий контролер у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Мета кожної комерційної компанії - це збільшення доходу. Для того щоб отримувати прибуток, потрібно постійно проводити контроль грошових потоків. В результаті якого здійснюються вся фінансова діяльність організації. У маленьких фірмах цим займається бухгалтер або безпосередньо сам керівник, а на великих підприємствах - контролер фінансів.

Спеціаліст становить всю документацію, пов'язану з фінансами, веде звітність, розподіляє бюджет і ресурси, консультує керівництво з питань ефективного управління грошовими потоками і виконує інші, важливі для організації, завдання. Дана посада дуже відповідальна. Від якості роботи фінансового контролера залежить конкурентоспроможність компанії та її положення на ринку. Тому роботодавці шукають кандидатів з вашою освітою в цій сфері й досвідом.

Знайти вакансії у Вінницькій області за цією професією можна на Ogolosha.ua. На сайті є велика база оголошень у всіх сферах життя. Щодня вона поповнюється сотнями пропозицій. Також на дошці є спеціальна категорія для здобувачів, де вони можуть розмістити своє резюме. Публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні і не мають обмежень у кількості їх розміщень.

Детальніше