Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: адвокат у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Компания: Адвокатське Бюро Требования: Вища освіта, досвід роботи від 5 років, обов’язково з діючим адвокатським свідоцтвом. Описание вакансии Адвокатське бюро шукає керівника юридичного відділу, який володіє високим рівнем знань у цивільному, господарському, адміністративном...
17.02.2019
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Адвокат
20 000 грн

Професія адвоката є однією з найпоширеніших і затребуваних. Професійна юридична допомога може в будь-який момент знадобитися фізичним особам або компаніям. Фахівці даного профілю можуть працювати в державних установах, на великих підприємствах, невеликих фірмах, адвокатських бюро або самі на себе. Існує два основних напрямки в роботі адвоката: цивільний та кримінальний. Перші спеціалізуються на сімейних, трудових та інших цивільних проблемах. Другі - на крадіжках, ДТП, вбивства. У своїй діяльності вони керуються кримінальним кодексом.

Від виду права і спеціалізації, а також місця роботи, залежать точні обов'язки фахівця. Але є ключові завдання, які входять в відносяться до кожного з них. В основному, це консультування клієнтів, підготовка юридичних висновків, представництво інтересів замовників в державних органах і судах, позовна і претензійна діяльність.

Усі вакансії за цією спеціальністю у Вінницькій області зібрані на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут ви можете знайти відповідне оголошення за кілька хвилин, завдяки нашому зручному рубрикатору, системі фільтрів і пошуковому механізму. Розміщувати пости теж не складе особливих зусиль. Досить натиснути на кнопку "створити оголошення" вгорі сторінки, вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше