Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: земельне право у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Спеціаліст по земельному праву займається всім, що стосується питань землі. Юрист цієї галузі спеціалізується на ділянках під будівництво будівель і доріг, для сільського господарства і територіях навколишнього середовища. За регуляторної функції воно межує з процесуальними, адміністративними, контрактними і сімейними правовими системами.

Функціонал фахівця залежить від місця і специфіки роботи. Але, в основному, він оформляє і реєструє договору оренди покупки, спадщини, веде звітність, консультує клієнтів і керівництво, представляє інтереси компаній, фізичних або юридичних осіб в судах, державних організаціях, займається претензійно-позовної діяльністю, складання і узгодження внутрішньої документації і т .п.

Роботодавці шукають професіоналів, тому виставляють ряд вимог перед кандидатами. Основні - це вища юр. освіту, досвід, ідеальні знання законодавства. Інші параметри відбору залежать від потреб організації. Це може бути наявність адвокатського посвідчення, вміння працювати з базами даних, володіння ПК, знання іноземних мов, особисті якості та ін.

Якщо ви відповідаєте головними критеріями - сміливо переходите до пошуку вакансій юриста по земельному праву. Кращі пропозиції у Вінницькій області ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. На нашому сайті щодня розміщують сотні оголошень, і серед них, можливо, вже є ваша ідеальна робота.

Для тих, хто хоче збільшити шанси працевлаштуватися, на Оголоша є спеціальна категорія - резюме. Ви можете залишити там свою кандидатуру. Розміщення оголошень на нашому порталі абсолютно безкоштовне, а їх кількість необмежена.

Детальніше