Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: ліцензійне право у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Питаннями, що стосуються ліцензій і інтелектуальної власності, займається юрист з ліцензійного права. Фахівець цієї галузі працює в комерційних компаніях, юридичних агентствах, державних установах. В основному, він спеціалізується на розробці й складанні внутрішньої документації, супроводі діяльності фірми з боку юриспруденції, надання консультацій клієнтам і керівництву, управлінні процедурами укладення, зміни та розірвання договорів, взаємодії з органами влади, представництві бізнесу в судах, допомагає у вирішенні спірних питань, керує отриманням ліцензій, торгових марок, реєстрації організації.

Вакансії юриста у Вінницькій області ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. На сайті щодня розміщуються пропозиції від роботодавців у всіх сферах життя. Більше оголошень області юриспруденція можна відшукати в однойменній категорії.

Якщо ви хочете збільшити шанси працевлаштуватися - розміщуйте своє резюме на Оголоша. Публікація не займе багато часу й буде абсолютно безкоштовною. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити», вибрати відповідну рубрику і заповнити потрібну форму.

Детальніше