Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: сімейне право у Вінницькій області

Звичайні оголошення

З назви галузі юриспруденції «сімейне право» вже зрозуміло - воно регулює відносини всередині сім'ї. Спеціаліст цій галузі займається конфліктними або спірними майновими і немайновими ситуаціями, які виникають між подружжям, батьками і дітьми, опікунами, піклувальниками та підопічними, усиновленими і усиновителями і іншими родичами. Працювати в цій області юрист може в адвокатських бюро, юридичних агентствах, державних організаціях, або працювати самому на себе.

Точний функціонал фахівця залежить від вимог роботодавця та специфіки організації. Він може виступати в ролі адвоката і представляти замовника в судах, також - бути юрисконсультом і вирішувати питання клієнтів шляхом консультацій. Але для того, щоб влаштуватися на роботу, він повинен відповідати ряду вимог. До головних можна віднести наступні: вища освіта, досвід, ідеальне знання законодавства, вміння складати юридичну документацію, наявність успішних справ, увага до деталей, відповідальність, комунікабельність, скрупульозність, можливість і бажання працювати в умовах багатозадачності та ін.

Знайти роботу юристом з питань сімейного права у Вінницькій області допоможе Ogolosha.ua. Сайт має величезну базу вакансій у всіх сферах життя. Також на порталі є окрема категорія, де є можливість залишити резюме. Це збільшить шанси працевлаштуватися, адже вашу кандидатуру побачить більше роботодавців. Усі оголошення на Оголоша абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше