Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: морське право у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Морське право регулює питання, що виникли під час міжнародних відносин, пов'язаних з мореплавством. Спеціаліст в це галузі займається великим спектром завдань. Точний його функціонал залежить від специфіки компанії. В обов'язки юриста може входити: представництво роботодавця в судових органах, консультування керівництво і клієнтів, складання документації, розробкою нових рішень, проведення змін в законодавстві та ін.

Для того, щоб відгукнутися на вакансії юриста у Вінницькій області, потрібно мати вищу юридичну освіту, досвід роботи та володіти англійською мовою. Також кандидату необхідно в ідеалі знати норми міжнародного права і закони. Якщо досвіду ще немає, тому можна почати з помічника юриста цієї сфери.

У спеціальній категорії Ogolosha.ua ви можете залишити своє резюме. Розміщення оголошень на Оголоша абсолютно безкоштовне й не займає багато часу. Для цього достатньо натиснути кнопку у верхній частині сторінки, вибрати схожу рубрику та заповнити потрібну форму. На нашому сайті немає обмеження в кількості публікацій, тому розміщувати їх можна стільки, скільки завгодно.

Детальніше