Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: лаборант у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Ще в середньовіччі в аптекарів, парфумерів були помічники, які готують обладнання для проведення дослідів, виготовлення продукту. Та й у древніх вчених, швидше за все, теж були асистенти, які допомагають їм у здійсненні відкриттів. Сьогодні професія таких людей називається «лаборант». Вони є у всіх галузях науки, екології, медицині, освіті. Кожен стикався з ними в школах на уроках хімії або фізики.

Конкретні обов'язки фахівців залежать від місця роботи, але є і спільні завдання. Найголовніша - підготовка обладнання для проведення експериментів, лабораторних робіт (в школах і вузах) і матеріалів для аналізу (в лікарнях). Також - документування проміжних і кінцевих результатів. У будь-якій галузі вони повинні беззастережно дотримуватися правил техніки безпеки.

Вакансії лаборанта у Вінницькій області розміщують на цій сторінці Ogolosha.ua. Усі оголошення на нашій дошці абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена. Щоб додати публікацію на Оголоша, необхідно зробити всього три кроки: натиснути кнопку «створити», вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. На порталі можна розміщувати не тільки вакансії, а ще й резюме, оголошення про купівлю / продаж, надання послуг і багато іншого.

Детальніше