Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: няня у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Робота няні не з легких. Вона сидить з чужими дітьми, відповідає за безпеку, харчування, розвиток, виховання й здоров'я. У професії потрібно стійкість до стресів і в той же час доброзичливою людиною. Така посада є в дитячих садах, але професіоналів з догляду за дітьми часто наймають і звичайні сім'ї. Працювати няня може як в Україні, так і за кордоном. В основному, представники даної професії - це жінки після 30. Але багато сьогодні беруть на роботу молодих дівчат, студентів, хлопців і чоловіків, а також пенсіонерів з великим досвідом за плечима.

Вимоги від наймачів відрізняються. Все залежить від місця і специфіки роботи. Але завжди кандидат повинен бути відповідальною людиною, щиро любити дітей, мати стійку психіку, гнучкість і дисциплінованість. Для деяких важливо педагогічне або медичну освіту, стаж. Але можна знайти вакансії у Вінницькій області і без досвіду. Такі є на цій сторінці Ogolosha.ua і в спеціальній категорії «робота для студентів, початок кар'єри».

На Оголошв легко працевлаштуватися й найняти співробітника. Для першого - досить пошукати вакансії або самому розмістити резюме (а для кращого ефекту - зробити все разом). Для другого - опублікувати пропозицію на даній сторінці. Усі оголошення на порталі абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше