Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: викладач у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Викладач польської мови
В зв’язку с розширенням, Освітній центр LEADER запрошує на роботу викладачів польської мови для дітей та дорослих (рівень від 0 до В2).✅ Ми шукаємо відповідальну, креативну, творчу, комунікабельну, активну особистість націлену на результат.Ця робота для того, хто :...
03.08.2021
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Викладач
Договірна

У вищих і середніх спеціальних навчальних закладах студентів навчають викладачі. Вони відрізняються від вчителів тим, що не займаються виховною діяльністю і дають поглиблені знання з одного предмета. Педагоги вузів і коледжів читають лекції, проводять семінари, конференції, займаються науковою роботою. Для того, щоб почати викладати, необхідно закінчити не тільки магістратуру, а й, для початку, отримати аспіранта. Потім фахівці підвищують ступінь до доцента, професора. Чим вище звання, тим престижніше, затребуваніше стає педагог.

На цій сторінці Ogolosha.uaвикладачі зможуть знайти роботу у Вінницькій області. Тут можна відшукати пропозиції для кандидатів без досвіду й докторів наук з величезним стажем. На дошці є можливість відсортувати оголошення за різними параметрами. Наприклад, рівень заробітної плати, вид зайнятості, освіту тощо.

Сайт буде корисний і роботодавцям, які шукають педагогів або інших співробітників. На ньому можна залишити багато публікацій абсолютно безкоштовно. Щоб розмістити пост, натисніть на кнопку «створити оголошення» у верхній частині сторінки, виберіть відповідну рубрику й заповніть опис.

Детальніше