Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: психолог у Вінницькій області

Звичайні оголошення

За допомогою в пошуках рівноваги душевного спокою люди звертаються до психолога. Це фахівець, який допомагає переживати стреси і справлятися з емоційними травмами. На прийомах клієнти діляться з ним своїми переживаннями, а він уважно їх слухає. Прописувати будь-які препарати або терапію навіть самий висококласний психолог-професіонал не може, тому що не є лікарем і не має медичної освіти. Лікуванням психологічних захворювань займаються психотерапевти і психіатри.

Обов'язки в роботі психолога залежать від його кваліфікації та напрямки. Фахівців поділяють на два види: дорослі та дитячі. Перші спеціалізуються на позбавленні від депресії вигоряння, стресу, працюють з сімейними парами. Другі - спираються у своїй діяльності на принцип роботи дитячої психіки. Вони можуть вести заняття як індивідуально, так і в групах, окремо з дитиною або разом з його батьками.

Вакансії психолога у Вінницькій області ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна підібрати оголошення, враховуючи особисті переваги. Наприклад, вид зайнятості (повна, неповна, часткова), рівень заробітної плати, освіту і т.п.

Роботодавці можуть розміщувати тут свої пропозиції абсолютно безкоштовно. Точно так же, як і будь-яку публікацію на нашому сайті. Для того, щоб додати пост, потрібно зробити три кроки: натиснути кнопку «створити», вибрати рубрику і заповнити опис.

Детальніше