Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: вихователь у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Вимоги до кандидатів: Педагогічна освіта. Вміння долучати кожну дитину в освітній процес. Любов до дітей. Креативність. Творча ініціатива, індивідуальний підхід.Обв'язки: Планування до занять, дотримання режиму дня. Дотримання інструкцій та положень садочку. Комуніка...
05.08.2021
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Вихователь
Договірна

У дитячому садку працюють педагоги, які навчають і виховують дітей. Їх професія називається вихователь. У садку вони вчать малюків математики, письма, читання, малювання, ліплення, музиці, танцям, азам англійської мови, спілкування та взаємодії в суспільстві, вивчають з ними правила поведінки і безпеки, прищеплюють навички самообслуговування.

У роботі фахівців головне - це щиро любити дітей. Але, щоб бути професіоналом, педагогу необхідно мати міцні нерви, терпіння і витримку. Він повинен мати добре розвинене творче і логічне мислення, вміти малювати, ліпити, робити вироби з паперу, пластиліну, картону, в ідеалі - володіти якимось музичним інструментом. Також один з головних параметрів хорошого педагога-вихователя - це вміння знайти підхід до всіх дітей. Але, навіть володіючи всім цим, відгукуватися на вакансії немає змила, якщо у вас немає спеціальної освіти. Адже саме в навчальному закладі навчають психологічним і педагогічним методикам, способам розвитку і навчання дошкільнят, організації виховного процесу тощо.

Вакансії вихователя у Вінницькій області знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут кандидати можуть відгукуватися на них, а роботодавці розміщувати свої пропозиції. Для публікації необхідно натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі пости розміщувати на Оголоша можна абсолютно безкоштовно та в необмеженій кількості.

Детальніше