Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: методист у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Методисти є у всіх установах, які працюють в освітній сфері. Вони займаються допомогою педагогам в методичної діяльності. Фахівці складають програми, розклад, організовують семінари, влаштовують стажування, тренінги, можуть розробляти зарплатні відомості, закуповують матеріали.

Для того щоб знайти роботу в цій професії, необхідно відповідати певним вимогам. Найголовніше - це мати вищу педагогічну освіту. Також працювати раніше в навчальних закладах, знати сучасні методики викладання, бути впевненим користувачем ПК.

Вакансії методиста у Вінницькій області розміщують на цій сторінці Ogolosha.ua. Якщо ви шукаєте співробітника, публікуйте свою пропозицію на нашому сайті. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на платформі абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

У спеціальній категорії здобувачі можуть залишити своє резюме. Це допоможе збільшити шанси працевлаштуватися, адже вашу кандидатуру побачить більше роботодавців.

Детальніше