Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: категорійний менеджер у Волинській областй

Звичайні оголошення

Професія "категорійний менеджер" зрозуміла не для всіх. У загальних рисах, це людина, яка керує асортиментом товарів, щоб збільшити продажі магазину. Вона робить усі маніпуляції з продукцією, починаючи з закупівлі, зберігання, розкладки до реалізації покупцеві. Назва "категорійний" пов'язана з тим, що всі товари поділяються за категоріями та управляються відповідно групами.

Фахівцю може бути довірений один або відразу декілька видів. Якщо розглядати обов'язки більш детально, то він аналізує ринок конкурентів і формує асортимент з розрахунком на прибуток, спілкується з постачальниками, контролює терміни придатності, займається прогнозом збуту, розраховує націнку, а також запускає рекламні акції і організовує розпродажі.

Роботодавці завжди хочуть бачити професіоналів. Тому створюють ряд вимог перед претендентами. Для цієї вакансії необхідно добре розбиратися в логістиці, маркетингу, торгівлі. Також - відмінно знати продукцію, яку належить просувати. Знання ПК та володіння англійською стане перевагою.

Знайти роботу категорійним менеджером у Волинській областй допоможе Ogolosha.ua. Дошка має зручний інтерфейс, що допомагає кандидатам швидко відшукати бажану посаду. За допомогою системи фільтрів можна підібрати вид зайнятості, освіту та рівень заробітної плати.

Ви роботодавець, який в пошуках нового співробітника? Розміщуйте публікацію про це на Огооша! Це абсолютно безкоштовно й не займе багато часу. Натисніть кнопку "створити оголошення", виберіть рубрику, заповніть форму, текстовий опис і можете додати фото компанії та колективу.

Детальніше