Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: клієнт-менеджер у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
!!Робота в задоволення для студентів..
Робота онлайн-дає більше часу на родину і друзів. Одна з головних переваг роботи в дома-можливість вільно планувати графік роботи і більше спілкуватися з близькими. Наша компанія дає змогу тим,хто любить працювати,розвиватись,спілкуватись і заробляти. будучи вдома з своїми діть...
10.03.2022
Берестечко, Волинська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Клієнт-менеджер
!!Потрібний консультант з продукціі в інтернет магазин....
Робота онлайн-дає більше часу на родину і друзів. Одна з головних переваг роботи в дома-можливість вільно планувати графік роботи і більше спілкуватися з близькими. Наша компанія дає змогу працювати,розвиватись,спілкуватись і заробляти. будучи вдома з своїми дітьми. Працюємо з к...
21.02.2022
Берестечко, Волинська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Клієнт-менеджер

Посада «клієнт-менеджер» є практично у всіх компаніях, що займаються реалізацією товарів і послуг. Основними завданнями менеджерів є: знайти клієнтів і вибудувати довгострокові відносини з ними, проводити переговори та консультації, обробляти дзвінки та листи, вести документацію, укладати контракти. Дана спеціальність підійде тим, хто хоче розвиватися в сфері бізнесу, але без досвіду роботи в ній. Більшість роботодавців беруть людей, навчають їх і дають можливості кар'єрного росту.

Досвідчені кандидати зможуть знайти вакансії з хорошими умовами та гідною заробітною платою. Але є вимоги, які стосуються всіх: комунікабельність, вища освіта, грамотна усна і письмова мова, знання ПК.

Деякі компанії надають перевагу претендентам з хорошою англійською та наявністю власного автомобіля.
Обов'язки в менеджера по залученню клієнтів базуються на спілкуванні. Іноді фахівці спілкуються тільки по телефону, іноді - листами. У деяких випадках потрібні особисті зустрічі в офісі або на іншій території. Але можуть бути фірми, де в обов'язки входять всі види ведення переговорів.

Щоб швидко знайти роботу у Волинській областй, відгукуйтеся на вакансії на Ogolsha.ua. Хочете збільшити шанси в пошуках? Розміщуйте резюме в базі Оголоша. За статистикою, більшість роботодавців спочатку переглядають кандидатів, а потім розміщують публікацію.

Детальніше