Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: продаж інженерних систем у Волинській областй

Звичайні оголошення

У кожному будинку є інженерні системи - це комплекс, який забезпечує його життєдіяльність і функціонування. Жоден сучасний будинок не зможе нормально без них функціонувати. Наприклад, опалення, електропостачання, водопостачання, вентиляції та інші. Існує багато виробників, які займаються створенням цих систем. Для того, щоб успішно реалізовувати свою продукцію, їм потрібен фахівець (на великих виробництвах - цілий відділ) з продажу.

Менеджер повинен добре розбиратися в тому, що продає. Багато роботодавців вимагають від кандидатів вищої освіти. Продажник повинен бути наполегливим, комунікабельним, цілеспрямованим і активним. Щодня йому доведеться шукати і налагоджувати зв'язки з клієнтами, проводити зустрічі, закривати угоди, укладати договори. Робота фахівця з продажу цікава, але вимагає відповідальності і уважності.

Знайти вакансії в сфері "продаж інженерних систем" у Волинській областй допоможе Ogolosha.ua. На сайті щодня розміщуються сотні пропозицій від різних компаній. Тут можна знайти роботу на повну і часткову зайнятість, в офісі і віддалено. За допомогою фільтрів можна налаштувати рівень бажаної заробітної плати та інші характеристики.

Детальніше