Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж ЗЗР/ насіння/ добрив у Волинській областй

Звичайні оголошення

Фахівців з продажу ЗЗР (засобів захисту рослин), добрив і насіння розділяють на дві категорії: ті, хто працюють в магазинах та інших торгових точках і ті, хто займається реалізацією великих обсягів замовникам або роздробу шляхом телефонних дзвінків.

У всіх випадках потрібно добре розбиратися в товарі, розуміти всі нюанси вирощування сільськогосподарської продукції, вміти презентувати продукт, надати аргументи вибору. В ідеалі - мати агрономічну освіту. Так як ця сфера, яка включає всі себе постійну комунікацію з покупцями, продавець або менеджер повинен бути товариським, наполегливим, ініціативним і активним.

Роботу в реалізації с/г продукції можна знайти людині і без досвіду, але хорошими знаннями товарів. Ця галузь дає змогу працювати як в повний ден, так і частково, віддалено або в офісі. Багато роботодавців готові брати студентів останніх курсів.

Усі вакансії в сфері продажу насіння, засобів захисту і добрив розміщені в це категорії Ogolosha.ua. Сайт має зрозумілий і зручний інтерфейс. На платформі реалізована система фільтрів і зручний рубрикатор, що допоможе швидко відшукати підходящу пропозицію.

Компаніям, які в пошуку співробітника, теж допоможе Оголоша. Розміщуйте своє оголошення на дошці. Це абсолютно безкоштовно, а кількість публікацій необмежена.

Детальніше