Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер по роботі з клієнтами у Волинській областй

Звичайні оголошення

Менеджер по роботі з клієнтами - одна з найбільш затребуваних професій. Дана посада або навіть цілий відділ є практично в кожній компанії. Ключовими завданнями цих людей є пошук нових замовників, вибудовування з ними довгострокових відносин і підтримування зв'язку зі старими. Також фахівці можутьнадавати консультативну допомогу, приймати та обробляти заявки. В основному, вони представляють сторону покупців, контролюють надання послуг, дотримання договору й збирають зворотний зв'язок.

Для того, щоб бути успішним, фахівець повинен володіти навичками: продажів (переважно, активних), ведення переговорів, оформлення договорів, обробки заперечень, розміщення реклами, складання комерційних пропозицій. Також плюсом будуть: знання 1С, офісних програм MS Word, Excel, вміння спілкуватися з людьми, працювати в команді, планувати свій день і здатність переконувати. Звичайно ж, менеджер повинен бути комунікабельним, націленим на результат, ініціативним, стресостійким, дисциплінованим, мати активну життєву позицію, аналітичний склад розуму, грамотну мову і високу працездатність. Ці якості залучаю роботодавців і допомагають досягти висот у кар'єрному зростанні.

Знайти вакансії менеджера по роботі з клієнтами у Волинській областй ви зможете на Ogolosha.ua. Сайт зрозумілий і доступний кожному. Для того, щоб підібрати оголошення під всі переваги - досить налаштувати фільтри. Наприклад, вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту та інше.
Якщо ви в пошуках нових співробітників - оголошено стане в нагоді і вам. Розміщуйте пост всього в три етапи: натисніть кнопку "створити оголошення", виберіть рубрику і заповніть інформацію про вакансії. Всі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше