Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: електромонтажник

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Вимоги :Вища освіта, досвід роботи від 3 років,Знання чинного законодавства, цивільне, трудове, фінансове, адміністративне право, порядок оформлення господарських договорів, методику ведення діловодства.Обовязки: Надання правової допомоги структурним підрозділам, скла...
18.08.2021
Димитров, Донецька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Електромонтажник
Договірна
Обязанности: -монтаж внутри домовых и наружных электрических сетей.Требования: -группа допуска 3-5; -опыт работы в монтаже электрических сетей; -электротехническое образование.График: пн-пт с 8.00-17.00, суб. С 8.00-12.00 ЗП: ИС 15 000 грн, после 17 500 грнЕ...
14.07.2021
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Електромонтажник
17 500 грн

Електромонтажник - це фахівець, який займається установкою, наладкою, ремонтом електропостачання. Працівники даного профілю не мають постійної роботи на одному місці, а переміщуються між різними об'єктами. Саме вони запобігають поломки й знову дарують нам електрику. Також вони можуть працювати в будівельних фірмах, де встановлює проводку й освітлення в будинках, укладає кабельні і проводить повітряні лінії, а на виробництвах - трансформаторів, електромоторів та іншого обладнання; в комунальних установах, де оперативно усуває аварії.

Електрик відноситься до найбільш затребуваним і високооплачуваним професіям. Щоб ним стати, потрібно отримати спеціальну освіту. Але професіонали не перестають вчитися навіть після закінчення навчального закладу, адже технології з кожним днем ​​поліпшуються і потрібно освоювати нові завдання.

Вакансії електромонтажника ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна відшукати як роботу, так і співробітника. Для цього розміщуйте пропозицію на нашому сайті. Зробити це дуже просто: досить натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена!

Детальніше