Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: електромонтажник

Звичайні оголошення

Знайдено 5 оголошень
Прямой работодатель в Литве предлогает работу электрикам
24.11.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Електромонтажник
2 000 євро
Требуются электрики на монтаж элетропроводки. Работа постоянная.
17.11.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Електромонтажник
Договірна
ТО, перевірка та ремонт електрообладнання виробничих та допоміжних ліній, ТО, монтаж та ремонт системи освітлення на висоті до та вище 5м, ТО та ремонт електрообладнання систем вентиляції, Повна зайнятість. Соцпакет Ольга 0503336778
11.10.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Електромонтажник
Договірна
Вимоги :Вища освіта, досвід роботи від 3 років,Знання чинного законодавства, цивільне, трудове, фінансове, адміністративне право, порядок оформлення господарських договорів, методику ведення діловодства.Обовязки: Надання правової допомоги структурним підрозділам, скла...
18.08.2021
Димитров, Донецька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Електромонтажник
Договірна

Електромонтажник - це фахівець, який займається установкою, наладкою, ремонтом електропостачання. Працівники даного профілю не мають постійної роботи на одному місці, а переміщуються між різними об'єктами. Саме вони запобігають поломки й знову дарують нам електрику. Також вони можуть працювати в будівельних фірмах, де встановлює проводку й освітлення в будинках, укладає кабельні і проводить повітряні лінії, а на виробництвах - трансформаторів, електромоторів та іншого обладнання; в комунальних установах, де оперативно усуває аварії.

Електрик відноситься до найбільш затребуваним і високооплачуваним професіям. Щоб ним стати, потрібно отримати спеціальну освіту. Але професіонали не перестають вчитися навіть після закінчення навчального закладу, адже технології з кожним днем ​​поліпшуються і потрібно освоювати нові завдання.

Вакансії електромонтажника ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна відшукати як роботу, так і співробітника. Для цього розміщуйте пропозицію на нашому сайті. Зробити це дуже просто: досить натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена!

Детальніше