Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: геодезист

Звичайні оголошення

Для багатьох професія геодезист буде незнайомою і незрозумілою. Хоча, фахівці в ній сьогодні дуже затребувані. Для того, щоб зрозуміти, чим саме займаються люди в цій сфері, потрібно розібратися що таке геодезія. Це область, яка спеціалізується на вимірюванні в просторі і на місцевості. З цього висновок: геодезист займається вимірами висот і координат точок земної поверхні. З цих даних він формує теоретичну базу й створює топографічні карти й плани. Так як ця професія рідкісна, попит на професіоналів в ній високий і, відповідно, рівень заробітної плати немаленький.

В обов'язки людини, що обіймає цю посаду, може також входити обчислення координат на місцевості, обробка даних, аналіз результатів і створення топографічних документів. У роботі фахівці більше задіюють інтелектуальний рівень, але фізична підготовка теж дуже важлива.

Для того, щоб знайти роботу за цією спеціальністю, потрібно мати певний навички і знання, а пошук вакансій на себе візьме Ogolosha.ua. На цій сторінці представлені актуальні пропозиції від різних роботодавців України. Щоб вибрати відповідне, досить налаштувати фільтри: рівень бажаної заробітної плати, вид зайнятості, освіту та інші.

Детальніше