Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інженер-конструктор

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Компанія BTrend – місце, де інновації знаходять своє втілення! Ми в пошуках талановитого інженера-конструктора, який готовий приєднатись до нашої команди професіоналів і взяти участь у створенні захоплюючих проектів. Наші переваги: • Ми маємо досвід будівництва та проектування...
26.12.2023
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Інженер-конструктор
30 000 грн
Вимоги: • Вища освіта відповідного напряму; • Бажана наявність досвіду виконроба/будівельника; • Обов’язкове знання графічних програм; • Бажаний досвід роботи на аналогічних посадах від 2-х років; Обов’язки: • Ведення проекту будівлі від початку до закінчення; • Оформлення...
02.08.2021
Рівне, Рівненська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Інженер-конструктор
Договірна

Сьогодні практично в кожній родині є побутові прилади й меблі, автомобілі. Ми пересуваємося на громадському транспорті, користуємося метро і живемо в будинках або квартирах. Усе це існує, завдяки інженерам-конструкторам. Саме вони розробляють інструменти, механізми, споруди, які потрібні споживачам і виробництвам. В їх завдання входить проектування нових конструкцій, будівель і модернізація старих.

Робота інженера починається з отримання завдання на розробку, з вимогами і характеристиками. Далі конструктор займається створенням проекту, креслень до нього. На основі цього розробляється прототип: модель або макет. Його тестують і, при успішних показниках, створюють перший зразок майбутньої конструкції, який показують замовнику. Він також може піддаватися тестів і доопрацювання. В результаті роботи інженера-конструктора - виріб випускають у виробництво. Всі етапи фахівець контролює і приймає в них участь. Надалі він може допрацьовувати і вдосконалити свої розробки.

Вакансії інженера можна знайти на платформі Ogolosha.ua. Тут представлено безліч пропозицій від роботодавців з усіх регіонів України. Відсортувати їх можна за допомогою системи фільтрів, вибравши вид зайнятості, бажаний рівень заробітної плати, освіту і т.п. Якщо хочете збільшити шанси працевлаштуватися - залишайте своє резюме в базі Оголоша. Усі розміщення абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше