Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: кошторисник

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Dnipro-M — бренд зі щирою українською душею, що вже гучно заявив про себе:✅500+ фірмових магазинів✅130+ сервісних центрів✅#1 серед монобрендових мереж інструменту✅сайт входить до топ-20 у сегменті e-commerce Ukraine✅фірмові магазини на просторах ЄвропиЛюди...
18.03.2024
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Кошторисник
30 000 грн
Сметчик, срочно!
В Строительную Компанию “Alex House” открыта вакансия на должность "Сметчик". -График работы Пн-Пт с 9.00-18.00....
10.12.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Кошторисник
12 000 грн

Робота кошторисника межує між будівельною і фінансовою сферами. Людина, що займає таку посаду, займається розрахунками вартості будівництва, а саме витрат на майбутню діяльність. Завдання фахівця залежать від кваліфікації (бувають інженери-кошторисники, економісти-кошторисники і ін.), але серед основних можна виділити: складання актів, кошторисів, їх перевірка, обчислення цін на виконані роботи.

Професія вважається престижною і однією з ключових в сфері "будівництво та архітектура". Фахівці потрібні будівельним організаціям, невеликим фірмам, великим підприємствам. Кошторисники-профіссіонали можуть працювати із замовленнями різних підприємств, беручи участь тільки в певному їхньому проекті.

Вакансії кошторисника представлені на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут ви знайдете оголошення від різних роботодавців, з різним рівнем заробітної плати, видом діяльності. Для підбору індивідуального переліку публікацій, досить налаштувати фільтри, які знаходяться у верхній частині сторінки. На платформі реалізовані і інші механізми, які допомагають в швидкому орієнтуванні. Рубрикатор розсортував все за категоріями і розділах. Легко знайти необхідне допоможе пошукова система. Для цього можна просто вбити ключові слова в рядок пошуку й необхідні пропозиції вмить опиняться перед вами.

Детальніше