Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: столяр

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
Требуются  сборщики мебели
в фирму требуется сборщик мебели для работы в формате "мастер на час" и более крупных заказов. Оплата 150гр. / Час минимальная оплата выезда 300гр. Маштабные работы работы по сдельной оплате. Для собеседования звоните по телефону: 099 271 93 09
24.10.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Столяр
Договірна
столяр
Шукаємо спеціалістів будівельників - столярів або бригади робітників. Фірма Kalbot s.c. наймає будівельників в якості столярів, або помічників столяра. Гарантуємо проживання і легальне працевлаштування. Ми гарантуємо безкоштовне проживання та премії. Високий заробіток від 800 д...
06.09.2021
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Столяр
1 300 у.о.
Столяри! Терміново!!! 150-180 корун/год. Чехія – Брно Заробітна плата: 150-180 корун/год., Житло надається Досвід роботи вітається Комфортні умови праці. Допомагаємо в оформленні документів на візу: +380668675585, +380984769118
06.07.2021
Ужгород , Закарпатська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Столяр
1 800 євро
Столяри! Терміново!!! 150-180 корун/год. Чехія – Брно Заробітна плата: 150-180 корун/год., 1600-2100 Є Житло надається Досвід роботи вітається Комфортні умови праці. Допомагаємо в оформленні документів на візу.
05.07.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Столяр
1 800 євро

У сучасному світі робочі фахом не дуже популярні. Хоча, без них промисловість країни й економіка в цілому давно б уже пішла в буття. На ринку праці кожен день з'являються вакансії, в яких шукають майстрів різних спеціалізацій. Роботодавці пропонують хорошу заробітну плату та можливість кар'єрного росту. Такою професією є і столяр. Це людина, яка виготовляє речі з дерева. Він може зробити все: від звичайного стільця до найдрібніших деталей декору квартири.

Фахівці потрібні будівельним компаніям, невеликим столярним майстерням, магазинам, що займаються реставрацією. Вони також можуть працювати на себе і виконувати замовлення від приватних осіб. Дерево вже багато століть є популярним матеріалом. Вироби з нього престижні, особливо зараз, коли всюди дешеві пластикові речі. Так буде ще багато років і робота столяра на довго залишиться актуальною.

Для того, щоб стати фахівцем даної професії, потрібно вміти працювати руками, читати і робити креслення, розбиратися в видах деревини, мати художній смак, розвинене просторове мислення, акуратність, уважність хорошу координацію рухів.

Усі вакансії столяра зібрані в це категорії Ogolosha.ua. Тут можна підібрати оголошення по рівню бажаної заробітної плати, виду зайнятості, місту та іншими параметрами. Для цього досить налаштувати фільтри вгорі сторінки. Оголоша вміщує в себе величезну базу вакансій не тільки в сфері "будівництво та архітектура" а і в інших областях людської діяльності.

Детальніше