Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інженер ПТО

Звичайні оголошення

Підприємства, які займаються будівництвом або виробництвом, включають в себе виробничо-технічний відділ. Його функції - підготувати технічну документацію перед початком робіт і здати об'єкт в її кінці. У ньому важливу роль відіграють інженери ПТО. Це люди, які контролюють документообіг. Фахівців цієї області ще називають кошторисників.

Людина, що займає цю посаду, займається розподілом обов'язків між співробітниками і сферою відповідальності. Також він розробляє план робіт, контролює дотримання його і перевіряє якість виконання. До додаткових завдань фахівця можуть належати: запит на отримання потрібних документів та матеріалів, співпраця з іншими відділами фірми, вирішення конфліктних ситуацій, уявлення боку компанії перед державними органами.

Ogolosha.ua допоможе знайти роботу інженером ПТО в Україні. На цій сторінці представлені безліч вакансій від різних роботодавців. Знайти потрібну можна за допомогою зручного рубрикатора або пошукового рядка. А впорядкувати допоможе система фільтрів. Налаштувавши параметри, можна вибрати вид діяльності, рівень заробітної плати, освіту та інше.

Детальніше