Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: землевпорядник

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Шукаємо спеціалістів
Шукаєте роботу у ремонтно-будівельній компанії? Тоді наша оголошення саме для вас! Ми - компанія "alp" - шукаємо спеціалістів у ремонтні роботи житлових приміщень. Запрошуємо майстрів по ремонту монолітних конструкцій, плитки, електрики, малярів та виконробів зі сантехніки. Ми пр...
27.06.2023
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Землевпорядник
30 000 грн

Землевпорядник займається топографічною зйомкою, межуванням і вимірюванням земельних ділянок. Спеціаліст визначає масштаб землі для будівництва на ній будинків, громадських організацій, ферм, підприємств та ін. Його завдання - визначити розміри відведених угідь і стежити за точністю їх використань. Раніше землеміри користувалися палицями, які нагадували величезні циркулі, але сьогодні їх інструменти набагато сучаснішою. Крім площі землі, вони вимірюють і споруди, які на ній знаходяться, фіксує дані, контролює дотримання земельного закону, заповнює документацію.

Для роботодавців, при відборі кандидатів на цю посаду, дуже важливо, щоб вони відповідали деяким вимогам. Головне - знали земельний кодекс, технологію проведення робіт, законодавство пріродохраненія, способи поліпшення і освоєння земель, правила оформлення документів, навички користування геодезичними та аерофотографічний приладами.

Знайти роботу землевпорядником допоможе дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Вона має зручний рубрикатор, оптимізований пошуковий механізм і систему фільтрів. З їх допомогою можна дуже легко і швидко відшукати потрібні вакансії.
Якщо хочете збільшити шанси працевлаштуватися - залишайте своє резюме на Оголоша. Кількість розміщень необмежено й усі публікації абсолютно безкоштовні.

Детальніше