Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: адміністратор у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Робота адміністратором вважається однією з найбільш затребуваних в сфері послуг. Він може працювати в ресторанах, кафе, готелях, кінотеатрах, каворкінгах і т.п. Обов'язки фахівця залежать від виду даної професії. Наприклад, менеджер закладу відповідає за порядок в залі, стежить, щоб гостям було комфортно і вирішує виниклі проблеми. Також він може займатися закупівлями і поставками продуктів, складанням графіка для персоналу і навчанням нових співробітників. Або, наприклад, інша спеціалізація - адмін доставки. Він може вести схожі завдання з вищевказаних посадою, тільки з відмінними нюансами. Або виключно приймати замовлення і упаковувати їх.

Спеціалізацій цієї професії багато. Для кожної з них роботодавці виставляють свої вимоги. Загальні парамери при відборі: комунікабельність, стресостійкість, доброзичливість, вміння вирішувати конфліктні ситуації. Знайти роботу можна і без досвіду, але для керівних посад потрібен стаж або освіту.

Вакансії адміністратора в розділі «відпочинок, розваги, туризм» у Вінницькій області ви побачите на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут також можна розмістити оголошення про пошук співробітника. Усі публікації на нашому сайті абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше