Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: менеджер з туризму у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Збираючись у подорож, його організацією багато хто займається самостійно. На це витрачається час та сили. Постійна метушня з документами й проблеми можуть сильно зіпсувати настрій і відбити бажання їхати на відпочинок. Щоб уникнути таких ситуацій, деякі люди звертаються в турагентсва, де благополуччя їх відпустки лягає на плечі фахівця. Менеджер з туризму допоможе грамотно організувати подорож і позбавить від багатьох труднощів клієнтів. Він забронює житло, купить квитки, домовитися з приводу оренди машини, замовить трансфер, займеться оформленням страховок, віз і зробить все можливе, щоб мандрівники залишилися задоволені.

Щоб працювати в цій професії, потрібно в ідеалі володіти українською і російською мовами і добре розмовляти англійською. Також необхідно мати чітку і грамотну мову, відмінно знати географію, традиції, звичаї, культуру і особливості країн.

Вакансії менеджера по туризму у Вінницькій області розміщуються на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна й опублікувати своє оголошення про пошук співробітника. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на Оголоша безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше