Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: співробітники авіаліній/ аеропортів у Вінницькій області

Звичайні оголошення

В роботі авіаліній задіяні безліч співробітників. Є ключові посади, які відносяться виключно до авіа сфері, а є працівники, що зустрічаються в багатьох інших галузях, але чия робота теж дуже важлива. До таких можна віднести прибиральників, охоронців, бухгалтерів продавців, адміністраторів, фінансистів, вантажників, офіціантів та інших.

Основні професіями галузі поділяються на кілька категорій: співробітники, що працюють з польотами; працівники, які обслуговують пасажирів; люди, що забезпечують правопорядок і безпеку. Найпоширенішими посадами є пілоти, бортпровідники, авіадиспетчери, агенти з реєстрації, фахівці з паспортного контролю, митники, менеджери авіакомпаній.

Знайти вакансії у Вінницькій області в сфері авіаперельотів ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. Наша дошка має зрозумілий і зручний інтерфейс, оптимізований пошуковий механізм, рубрикатор і систему фільтрів. З їх допомогою ви легко виберете потрібно вам пропозицію і відгукнутися. Щоб роботодавець дізнався про вашу кандидатуру, натисніть на оголошення, детально ознайомтеся з інформацією і виберіть один з варіантів зв'язку: «подзвонити» або «написати» (кнопки знаходяться праворуч), чекайте відповіді. Якщо хочете збільшити шанси працевлаштуватися - залишайте своє резюме в однойменній категорії Оголоші.

Детальніше