Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: піцайоло у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Піцайоло - дуже затребувана професія на ринку праці України. Попит на таких кухарів пов'язаний з тим, що піца готується не тільки в піцеріях і італійських ресторанах, а й у багатьох інших кафе, закладах кухонь світу, фаст-фудах, службах доставки, супермаркетах, їдальнях тощо

Піцамейкери відповідають за приготування виключно цієї страви. Вони замішують тісто, розкочують його, готують продукти для начинки, створюють соусу, випікають і подають. Також - стежать за чистотою на робочому місці і дотриманням техніки безпеки. Точний список завдань залежить від категорії. Новачкам найчастіше довіряють заготовки: помити, почистити, нарізати овочі, м'ясо, занести поставки, підготувати інгредієнти. Безпосередньо піцами займаються звичайні піцамейкери. Шей-кухаря - розробляють рецепти нових страв, керують кухнею і можуть відповідати за документацію.

Вакансії пиццайола у Вінницькій області знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут є пропозиції від роботодавців з різних закладів. Можна знайти роботу фахівцям без досвіду і досвідченому кухареві, на повну, неповну й часткову зайнятість, з оплатою щодня, щотижня або щомісяця і т.п. Можна налаштувати всі ці параметри у верхній частині сторінки. Також на Оголоша оголошення розміщуються абсолютно безкоштовно й без обмежень у кількості публікацій.

Детальніше