Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: кальянщик у Вінницькій області

Звичайні оголошення

У багатьох ресторанах, барах, нічних клубах або готелях можна замовити кальян. Останнім часом вона стала дуже популярною тому все частіше з'являються оголошення, де роботодавці шукають кальянщиків. На цю позицію готові брати комунікабельних, ввічливих людей, які знають різновиди тютюну і вміють забивати кальяни різних ступенів складності. Багато компаній готові брати люде без досвіду і всьому навчати. Головне, щоб кандидат був повнолітнім. Така посада може добре підійти студентам, так як є хороша можливість знайти цікаву роботу з гнучким графіком.

Весь свій робочий день кальянщик готує курильні пристрої для використання, розкурює їх, змінює вугілля, розраховує гостей, допомагає у виборі тютюну. Також співробітник повинен стежити за чистотою на робочому місці і технікою безпеки, адже його робота безпосередньо пов'язана з вогненебезпечними предметами. Він повинен бути бережним, щоб не обпекти гостей, колег або себе.

Вакансії кальянщика у Вінницькій області розміщують на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна й знайти роботу, й опублікувати оголошення про пошук співробітника. У спеціальній категорії «резюме» здобувач може також додати своє CV. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше