Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: хостес у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Хостес - це людина, яка зустрічає гостей і робить їх перебування в закладі максимально комфортним. Ця робота ідеально підійде студентам (є можливість складати індивідуальний графік), людям без досвіду тим, хто хоче краще пізнати сферу ресторанного бізнесу зсередини.

Така посада є не тільки в закладах громадського харчування. Хостес може працювати в нічному клубі, барі, готелі, на заходах, конференціях, виставках і т.п. Обов'язки залежачи від специфіки місця роботи. У ресторанах такий співробітник зустрічає клієнтів, проводить їх до столика, відповідає на питання, пропонує напої і дає меню. У нічному клубі завдання схожі, але тут він (вона) ще і роблять все, щоб гість не засумував, пропонують йому який-небудь вид дозвілля або розважають розмовою. У готелях - проводжає гостя до стійки реєстрації або супроводжує його до самого номера. На виставках, конференціях та інших заходах - спілкується з відвідувачами, допомагає їм орієнтуватися і відповідає на питання.

Вакансії хостес у Вінницькій області ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут розміщуються пропозиції з різними параметрами: вид зайнятості (повна, неповна, часткова), рівень заробітної плати, способи виплат (щомісячні, щотижневі і щоденні виплати) та ін. На Оголоша можна розмістити свою вакансію. Для цього потрібно натиснути на кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше