Завантаження

Рус
Банки/ Фінанси
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів у банківській та фінансовій сфері у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Менеджер по работе с Клиентами
Вакансия :Менеджер по работе с клиентами Зарплата:10000-15000 График работы: Понедельник -пятница 08:30-18:00 Требования: 1.Грамотная речь. 2.Умение работать в коллективе. Обязанности : 1.Сбор информации по Клиенту. 2.Консультация Клиента. 3.Результативность диалога....
04.10.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Банки/ Фінанси > Малий та середній бізнес
10 000 грн

Прагнете працювати фінансистом? Компетентні експерти потрібні в державні та комерційні організації, на виробництва, в банківській галузі і т. д. Аналітики та консультанти — найбільш затребувані професії завтрашнього дня. Економіка, як і інші сфери, переходить в цифровий формат, а значить, з'являється все більше вимог. Тому молодим фахівцям, які добре розбираються в програмному забезпеченні і ситуації в світі, відкриті всі дороги.

Шукаєте роботу касира у Дніпропетровській області або аудитора, оцінювача? Насамперед, опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Розміщення безкоштовне, просте і на безстроковій основі. Де навчалися і які посади займали раніше? Відвідували бізнес тренінги? Вивчали англійську закордоном? Додавайте сертифікати і будь-яку корисну інформацію. Це стане вашою перевагою, перед іншими кандидатами!

Як швидко знайти менеджера з кредитування? У розділі «Резюме» на сайті безліч претендентів, готових вже завтра приступити до обов'язків. Зв'язуйтеся і запрошуйте на співбесіду відповідних кандидатів. Не витрачайте час дарма, не чекайте відгуків на вакансії, а обирайте вже зараз!

Детальніше