Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері туризму, відпочинку та розваг у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Ви завжди легко знаходили спільну мову з іншими людьми? Вам подобається бути гідом для своїх друзів і знайомих? Сфера туризму та розваг для одних людей є джерелом відпочинку, а для інших — повноцінною зайнятістю. Якщо ви хочете спробувати себе на новій ниві, але у вас немає досвіду — не біда! Робота офіціанта або менеджера з туризму підходить навіть новачкам. Ви досвідчений фахівець, із освітоюта власною базою клієнтів або тільки-тільки почали свій кар'єрний шлях? Як знайти роботу в туристичній галузі у Дніпропетровській області? Додайте своє резюме на порталі ОГОЛОША. Це абсолютно безкоштовно. Публікація на безстроковій основі (ви зможете прибрати з показу оголошення на свій розсуд).

Надайте якомога більше інформації про себе: де і коли вчилися, ходили на тренінги підвищення кваліфікації, стаж й тощо. У даній галузі важливе знання іноземних мов, тому обов'язково вказуйте їх і завантажуйте свої сертифікати, якщо такі є!

Роботодавці активно переглядають розділ «Резюме» в пошуках відповідних кандидатів. Це робить процес пошуку нового співробітника для компанії більш швидким. Тому не забувайте вказувати контакти, щоб вас могли запросити на співбесіду!

Детальніше