Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів у сфері роздрібної торгівлі та продажів у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Крупная торговая сеть в поиске кассиров, продавцов. Работу подберем по вашему месту проживанию. Официальное трудоустройство, выплата зп три раза в месяц.
29.01.2024
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Касир
12 500 грн
В компанию glo требуется менеджер по продажам
В компанию glo™ требуется менеджер по продажам Требования: -от 18 лет -нацеленность на результат -коммуникабельность! -выполнение плана продаж Условия: -конкурентный уровень ЗП ( в среднем менеджеры получают 25000 грн) - нет привязки к офису, соответственно есть возможн...
19.01.2022
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Клієнт-менеджер
Договірна
KOНТРАBANDA — молодая всеукраинская сеть магазинов одежды и обуви, в связи с открытием нового магазина, приглашает на работу Продавца-консультанта.Сегодня Kontrabanda это: 2 года успешного развития; 29 магазинов одежды и обуви + всеукраинский интернет-магазин Kontrabanda.co...
14.09.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Продавець-консультант
7 000 грн

Яку посаду хотіли б займати? Ви саме та людина, яка здатна продати не тільки ручку, а й що, і кому завгодно? Адміністратори, касири, супервайзери, консультанти потрібні як невеликим бізнесам, так і великим компаніям. Робота в торгівлі — це один з найпоширеніших видів діяльності. Це перспективно і вигідно в грошовому плані.

Ніяк не виходить знайти роботу у Дніпропетровській області мерчендайзером або товарознавцем? Дошка оголошень ОГОЛОША — це величезна база вакансій та пропозицій від претендентів. Тут ви можете безкоштовно розмістити своє резюме. На це піде всього пару хвилин, і вже завтра почнуть дзвонити потенційні роботодавці!

На порталі представлена велика кількість публікацій і від студентів, які хочуть підробити, й фахівців на проекти, з будь-яким стажем в сфері продажів, уміннями й тощо. Потрібен менеджер із закупівель зі знанням фінської мови або представник на власному авто? Такі є! Економте час і підшукуйте співробітників на ОГОЛОШІ!

Детальніше