Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в IT сфері у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Шукаєте талановитого та досвідченого розробника Ruby on Rails для вашого проекту? Не шукайте далі!Що я можу пропонувати:- Глибокі знання Ruby on Rails та інших супутніх технологій. - Багаторічний досвід у створенні високоякісних веб-додатків, від прототипів до реалізації...
14.05.2024
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > IТ > Веб-розробка
Договірна
Создание сайтов | Сайт на платформе (WordPress)
Делаю сложные вещи простыми, удобными и понятными для клиентов Вашего бизнеса.Разновидности сайтов, которые могу сделать:- Лэндинг, одностраничный сайт - Интернет-магазин - Сайт для репетитора, коуча, психолога, небольшой сайт специалиста - Сайт по предоставлению услуг...
02.09.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > IТ > Веб-розробка
Договірна

Шукаєте роботу програмістом у Дніпропетровській області? Або ви початківець дизайнер без досвіду? Може бути, ви технічний письменник і підшукуєте віддалену зайнятість або проекти? Не витрачайте час на перегляд вакансій, не чекайте тижнями відгуку від компанії. Розміщуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Публікація абсолютно безкоштовна і на безстроковій основі. Від вас вимагається якомога більше інформації про себе: освіта, стаж, наявність сертифікатів про проходження курсів, знання мов програмування і т. д. Не зайвим буде і надати посилання на портфоліо.

ІТ область стрімко розвивається і розширюється. Найпривабливіше в цій сфері — високий рівень доходу, можливість влаштуватися не маючи практичного досвіду. Тестувальники, розробники, системні адміністратори, архітектори та інші фахівці отримують і доповнюють свої знання на тренінгах. Майстер-клас — відмінний спосіб вдосконалити навички. Тому обов'язково додавайте сертифікати!

Де знайти на роботу IT фахівця? Потрібен фахівець служби підтримки або аналітик? Підберіть відповідного кандидата, який підходить вимогам, на сайті. Це швидко і просто. Зв'язуйтесь з кандидатами і запрошуйте їх на співбесіду.

Детальніше